Dquadrant

Dquadrant verlengd partnership met IOHK

Vasil hard fork, Kuber en Pioneer trainingsprogramma

Nederland, 10/05/22

Dquadrant is verheugd en vereerd met de verlenging van het partnership met IOHK in 2022. Na in 2021 te hebben samengewerkt met IOHK aan de referentie-implementaties in Plutus voor AgeUSD stable coin en NFT marktplaats gedurende een periode van 8 maanden is de verlenging een direct resultaat van het werk dat ons team heeft gedaan voor de Artano NFT marktplaats, een van de eerste oplossingen die live was op het Cardano mainnet met smart contract functionaliteit.

Onze ontwikkelaars hebben een eigen proxy gebaseerde oplossing gebouwd in Haskell als vervanging voor de PAB (Plutus Application Backend) door IOHK. Deze oplossing zorgt voor een automatische gebalanceerde constructie van transacties op basis van meerdere outputs van verschillende wallet adressen.

De verlenging van het partnership is gebaseerd op het vertrouwen dat IOHK heeft in de kennis en vaardigheden van ons team om complexe oplossingen te bouwen op Cardano zonder hierbij te hoeven wachten op de opleveringen van IOHK.

Met name dit heeft gezorgd voor de verlenging van het partnership in 2022 ten aanzien van de volgende onderwerpen:

1. Dquadrant zal gezamenlijk met IOHK de Vasil hard fork testen op het gesloten testnet, dit bestaat uit end-to-end testen gebruik makend van de Artano NFT marktplaats een oplossing in productie op het mainnet, functionele regressietesten en niet-functionele testen, het meten van de performance en verschillen na implementatie van de volgende CIPs (Cardano Improvement Proposals): CIP-31, CIP-32 and CIP-33.

2. Dquadrant zal een open source bibliotheek Kuber ontwikkelen. De Kuber bibliotheek is een doorontwikkeling van de proxy gebaseerde oplossing ontwikkelt voor de Artano NFT marktplaats. Ontwikkeling van de Kuber bibliotheek was reeds lang gestart voor de verlenging van het partnership met IOHK. Door het beschikbaar stellen van een ontwikkelaars vriendelijke Haskell bibliotheek en eenvoudig te gebruiken api abstraheren we de complexiteit van het creëren van transacties op Cardano. The Kuber bibliotheek kan gebruikt worden voor een grote verscheidenheid van use case scenario’s en is niet alleen gelimiteerd tot de NFT use case.

3. Dquadrant zal gezamenlijk met het IOHK team dat verantwoordelijk is voor training en opleiding een nieuw pioneers trainingsprogramma ontwikkelen op basis van de Kuber bibliotheek.

"Daar waar IOHK voorziet in de infrastructuur "bouten en moeren", verifieerd Dquadrant dat de auto daadwerkelijk werkt"

On team is verheugd om na onze samenwerking in 2021 met IOHK deze voort te mogen zetten in 2022, te werken aan de bovengenoemde activiteiten en hiermee bij te dragen aan het verdere succes van de Cardano blockchain.